24ωρες... ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ...ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΙΔΗΣΗ...Συνεχής ροή Ειδήσεων από όλο τον Κόσμο.. Σελίδα Ενημέρωσης Και Σάτιρας...

Σάββατο

«Έβρεξε» γκολ (5-1) στον Πειραιά: Αήττητος συνεχίζει ο Ολυμπιακός

Μεγάλη εμφάνιση κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα από τους ερυθρολεύκους τρεις ημέρες πριν τον αγώνα με την Άρσεναλ για το Τσάμπιονς Λιγκ - Κασάμι, Φορτούνης, Μποτία, Ντουρμάζ, Τζημόπουλος (αυτογκόλ) τα γκολ για.... τους Πειραιώτες

Και μάλιστα ήρθε με έναν... τρόπο που αφήνει άκρως ικανοποιημένους τους πάντες. Τους οπαδούς της ομάδας με την εμφάνιση της. Ομοίως και τον Μάρκο Σίλβα ο οποίος είδε τους παίκτες του να αυξάνουν το χρονικό διάστημα που αποδίδουν καλό ποδόσφαιρο, αλλά του δόθηκε η ευκαιρία να ξεκουράσει και σημαντικά στελέχη της ομάδας ενόψει της μεγάλης αναμέτρησης με την Άρσεναλ για το Τσάμπιονς Λιγκ.

Το τελικό 5-0 απέναντι στους Γιαννιώτες, κρίνεται πέρα για πέρα δίκαιο, με τους ερυθρόλευκους να έρθουν ρυθμό και να καθαρίζουν το παιχνίδι σε έντεκα λεπτά, από το 31ο λεπτό μέχρι και το 42ο. Σε αυτό το χρονικό σημείο σκόραραν τρεις φορές με τους Κασάμι (31’), Φορτούνη (32’), Μποτία (42’). Τζημόπουλος (αυτογκολ 52’) και Ντουρμάζ (72 πέναλτι) οι άλλοι σκόρερ.

Για τον ΠΑΣ Γιάννινα μείωσε ο Λίλα στο 86ο λεπτό.