24ωρες... ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ...ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΙΔΗΣΗ...Συνεχής ροή Ειδήσεων από όλο τον Κόσμο.. Σελίδα Ενημέρωσης Και Σάτιρας...

Δευτέρα

ΤΟΝ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ!

ΜΕ ΟΥΔΕΤΕΡΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ... ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟ ΜΠΕΡΜΠΑΤΟΦ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, Ο ΠΑΟΚ ΕΡΙΞΕ ΤΡΙΑ ΓΚΟΛΑΚΙΑ ΧΑΛΑΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΟ!
Δεν έπιασαν τόπο οι... κατάρες του Αλαφούζου, η γύμνια του ΠΑΟ φάνηκε στο πρώτο...
δύσκολο παιχνίδι και μετά την Καμπάλα διασύρθηκε καθαρά με δίκαιη δικαιτησία μέσα στην Θεσσαλονίκη. Ένας ηρωικός ΠΑΟΚ νίκησε εύκολα τον Παναθηναϊκό με 3-1 ενώ θα μπορούσε να βάλει 4-5 γκολ τελειώνοντας το ματς από το πρώτο 45λεπτο. Καθαρές οι διαιτητικές αποφάσεις παρά την γκρίνια του Αλαφούζου με τον συνταξιούχοΜπερμπάτοφ στα 35 του να μην μπορεί να πάρει τα πόδια του και να τραυματίζεται χωρίς λόγο! ρία αμυντικά λάθη των παικτών του Παναθηναϊκού ήταν πολλά για να μην τα εκμεταλλευτεί ο καλός ΠΑΟΚ του πρώτου ημιχρόνου. Και τα εκμεταλλεύτηκε και τα τρία πηγαίνοντας στα αποδυτήρια με 3-0 και ουσιαστικά στο δεύτερο μέρος έπαιξε για να συντηρήσει αυτό μεγάλο πλεονέκτημα. Η Αθηναϊκή ομάδα ανέβασε την απόδοσή της στο δεύτερο μέρος ωστόσο πέρα από τη μείωση του σκορ δεν κατάφερε να κάνει κάτι παραπάνω.
ΣΚΟΡΕΡΣ: 28' πεν. Μπερμπάτοφ, 31' Ροντρίγκες, 42' Βίτορ - 74' πεν. Καρέλης
Σ.Σ. Fimotro : Αυτός ο Μπερμπάτοφ στα νιάτα του ήταν παικαταράς. Τώρα όμως δεν μπορεί να βγάλει ούτε 20 λεπτά αγώνα! Απο εδώ και πέρα θα κάνει συνεχώς τον τραυματία...