24ωρες... ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ...ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΙΔΗΣΗ...Συνεχής ροή Ειδήσεων από όλο τον Κόσμο.. Σελίδα Ενημέρωσης Και Σάτιρας...

Δευτέρα

ΠΑΟΚ - Κέρκυρα 3-1

Ο ΠΑΟΚ πήρε την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα με 3-1 επί της Κέρκυρας, χάνοντας ευκαιρίες για διπλάσιο σκορ.

Οι Πρίγιοβιτς (42΄), Πέλκας (54΄) και Μακ (59΄) πέτυχαν τα γκολ των γηπεδούχων, ενώ η Κέρκυρα είχε ισοφαρίσει στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου με πέναλτι του Νούνες.

ΠΑΟΚ (Ρ. Λουτσέσκου): Ρέι, Λεβέκ (65' Πούγγουρας), Μαλεζάς, Λημνιός (57' Μακ), Κρέσπο, Μάτος, Σάκχοφ, Κάτσε, Κάμπος, Πέλκας, Πρίγιοβιτς (79' Κουλούρης)

Κέρκυρα (Κ. Χριστοφοράκης): Γιαννακόπουλος, Γκόμες, Βενέτης, Ιωάννου, Σπίνουλας, Σιόντης, Ντιόγκο, Κόντος (63' Μπάουμαν), Ζορμπάς (75' Μεληκιώτης), Φάμπιο (52' Έπσταιν), Ντουάλα