24ωρες... ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ...ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΙΔΗΣΗ...Συνεχής ροή Ειδήσεων από όλο τον Κόσμο.. Σελίδα Ενημέρωσης Και Σάτιρας...

Πέμπτη

Ατρόμητος – Ολυμπιακός 0-0: «Ρεσιτάλ» χαμένων ευκαιριών και απώλεια βαθμών στο Περιστέρι

Ο Ολυμπιακός κυριάρχησε, έχασε μπόλικες ευκαιρίες στο δεύτερο ημίχρονο,

είχε και δοκάρι, αλλά πέταξε βαθμούς στο Περιστέρι κόντρα στον Ατρόμητο (0-0), με τους γηπεδούχους να έχουν.. κι εκείνοι δοκάρι στο 53’.

Ο Ολυμπιακός δικαιούταν κάτι περισσότερο από τον βαθμό της ισοπαλίας στο Περιστέρι (0-0). Από το πρώτο ημίχρονο πίεσε, έκλεισε τον Ατρόμητο στα «καρέ» του και στο δεύτερο ημίχρονο με την είσοδο του Γιόβετιτς η πίεση έγινε ακόμη μεγαλύτερη.

Ωστόσο, οι πολλές χαμένες ευκαιρίες με τον Ποντένσε σε δύο περιπτώσεις να μην τελειώνει καλά τις φάσεις για την κλάση του, είχαν ως αποτέλεσμα να παραμείνει το 0-0 και ο Ολυμπιακός που

διαμαρτυρήθηκε για πέναλτι στον Ροντινέι στο 70', πέταξε δύο βαθμούς στο Περιστέρι εξαιτίας - κυρίως - της αναποτελεσματικότητάς του. Δύο δοκάρια είχαν οι φιλοξενούμενοι, αλλά και ένα δοκάρι ο Ατρόμητος...